O FIRMĚ

Firma MALNAT byla založena v roce 1991

Provádíme práce po celé České republice, na Slovensku a v Rakousku

Používáme nejmodernější stříkací zařízení v technologii bezvzduchového stříkání AIRLESS.

Krok 1

Přijetí zakázky

Krok 2

Důkladná příprava

Krok 3

Realizace

Krok 4

Předání

Jako jedna z prvních firem v České republice jsme začínali aplikovat stříkané tapety a dekorativní omítkoviny světových značek, jako jsou Variopaint a Jeager. Samozřejmostí je široké používání nátěrových hmot šetrných k životnímu prostředí, jako jsou vodou ředitelné výrobky a další ekologické produkty.

Zaměstnáváme vyučené malíře a natěrače s dlouholetou praxí, kteří se specializují na průmyslové nátěry a práce ve výškách (provoz 01) a na nátěry a malby památkově chráněných objektů (provoz 02). S těmito zručnými řemeslníky jsme se podíleli na mnoha významných zakázkách, jako např. Pivovar Pilsner Urquell, Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Pražský hrad, ABB Brno, BVV Veletrhy Brno, Hama Brno, Minoritský klášter Brno, televizní vysílač Kojál a další (více v referencích).
Na těchto objektech jsme realizovali různé aplikační systémy, jakými jsou například hydroizolační nátěry, protihnilobní nátěry, běžné malby a nátěry, stříkané a textilní tapety, nátěry fasád, moření a lakování dřeva, nátěry střešních krytin, podlah atd. Máme zkušenosti i se specializovanými nátěry a malbami, jako jsou malby v potravinářství, malby zdravotnických prostor, desinfekční malby, vápenné nástřiky a vápenné malby, protipožární stříkané omítky nebo protipožární stěrky. Věnujeme se i repasi a renovaci oken, nátěrům dřevěných oken, nátěru plastových oken v odstínech RAL nebo renovaci nátěrů eurooken. V neposlední řadě můžeme nabídnout i dokončovací stavební práce, jako je montáž venkovních i vnitřních žaluzií nebo tapetování.
 
Vše, co jsme dosud realizovali, lze považovat za dobrý základ pro budoucí úspěšnou spolupráci na vysoké odborné úrovni. Firma MALNAT bude i nadále profesionálním přístupem usilovat společně s Vámi o nejlepší řešení stavební problematiky v oblasti aplikace nátěrových systémů.

+420 603 452 145

Kontaktujte nás

Sídlo:
MALNAT spol. s r.o. 
Seifertova 46
638 00 Brno

IČ:   25586386
DIČ: CZ25586386
obchodní rejstřík: Krajský soud v Brně, oddíl C., vložka 35957
Image