Každé nemocniční zařízení podléhá sérii striktních nařízení, standardů a zákonů. Nejinak tomu je i při výstavbě nového pavilonu dětského kardiocentra a diagnostického centra při Národném ústavu srdcových a cievnych choroôb (NÚSCH) v Bratislavě – Kramáre. Ten, v rámci své rekonstrukce, využil služeb malířství a natěračství MALNAT. 

 Výmalba

V rámci kompletní renovace areálu NÚSCH bylo využito odborných schopností malířské firmy MALNAT na kompletní výmalbu chirurgických sálů, reprezentačních místností, či parkovacího domu.

 Před

 Po

 

 Antibakteriální

 V operačních sálech, kde je čistota prostředí na prvním místě, provedla naše natěračská firma antibakteriální nátěry v různých barvách. Ty zabraňují usazování bakterií v místech k tomu náchylných a pomáhají místnosti udržovat čisté.

 

 Omyvatelné malby

 Kromě antibakteriálních nátěrů v operačních a chirurgických sálech, byly v nemocničních prostorách aplikovány omyvatelné nátěry a omyvatelné malby. Omyvatelné nátěry spolu s malbami omyvatelnými barvami patří ke klasickým službám malířské a natěračské firmy MALNAT.

 

 Nátěry stropu a stěn

Jelikož se pacientův pocit skládá z celkového dojmu od příjezdu až po opuštění nemocničního areálu, byla provedena také kompletní výmalba podzemního parkovacího domu. Nátěry stropů a stěn byly provedeny stříkacím zařízením Airless, které zajistilo zhotovení nátěru ve velmi krátkém čase a umožnilo, tak rychlý nástupu dalších řemesel. Malby stěn i stropů provedené technologii Airless jsou ve velmi vysoké kvalitě. 

 

Celoplošná stěrka

Pro reprezentační místnosti bylo zvoleno nanášení  celoplošné stěrky na sádrokarton v kvalitě Q4. Vybrané stěny pak naše malířská firma připravuje na aplikaci benátského štuku.